Tvořím webové stránky, které vydělávají peníze. Nejen že mě to baví, ale dává mi to obrovskou svobodu plnit si své sny a věnovat se pouze těm, kteří si to zaslouží. Naučil jsem takto vydělávat několik lidí a mám vždy velkou radost, když se začne mým studentům dařit. Pokud se to chceš taky naučit, prostě mi napiš a já ti vysvětlím, co všechno to obnáší.  Potom uvidíš, jestli je to přesně to chceš taky dělat  nebo to pro tebe prostě není. Obojí je úplně v pořádku.
tomas-rydel-web

KDE MĚ NAJDEŠ?

tomas-rydel-web2

O mě

Po dostudování oboru Informační studia na Univerzitě Karlově jsem prošel několika firmami (ISIC, UrbanStore.cz) a dále korporáty (O2, MAFRA), kde jsem se vypracoval od správce webových stránek na produktového manažera, abych si následně uvědomil, že pracovat na hodnotách někoho jiného není v souhladu s mojí životní filozofií. Od té doby jsem začal uvažovat nad tím, jak začít budovat vlastní hodnoty.
Vystoupit z komfortní zóny a začít po večerech budovat vlastní podnikání bylo to nejlepší životní rozhodnutí. Pocit osobní svobody a nezávislosti je tou nejsladší odměnou za veškeré předchozí snažení v online světě.
Na vysoké škole jsem neměl vůbec ponětí, čím bych se chtěl živit, naštěstí jsem díky studiu v Praze poznal spoustu skvělých přátel, kteří díky své otevřenosti a štědrosti mi ukázali možnost, jak začít budovat výdělečné online projekty. Díky jejich znalostem jsem se dostal tam kde jsem a je mou povinností předávat své znalosti dále a pomáhat dalším nadšencům budovat svůj vlastní business.
KONTAKTUJ MĚ
Zpět na začátek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram