Proč jsem začal psát blog

V dnešní době začít psát blog už může trošku vypadat, že jsem zaspal dobu nebo jak se říká “ujel mi vlak”. Ono to tak dokonce je a člověk se s tím musí smířit, ale jsem toho názoru, že “nikdy není pozdě” s čímkoliv začít. Mou velkou zálibou přitom není psaní, ale čtení blogů, vlastně psát ani pořádně neumím, ale i tak mám pocit, že jsem narazil na obrovskou spoustu témat, které by mohly nejen mě  zajímat. Dalším důvodem může být i hlas nebo spíše pocit někde hluboko uvnitř mého já, že můžu tímto způsobem něco zanechat, nějaký odkaz, něco říct, přestože to pro někoho budou jenom zbytečné bláboly.

Hlavním důvodem, proč jsem teda začal psát je možnost komunikovat s lidmi. Mám rád lidi a rád diskutuji nad širokým spektrem témat. Především by měl blog sloužit pro inspiraci a případnou diskuzi nad tématy týkající se online světa a lidé kteří mě neznají mě takto mohou jaksi virtuálně poznat. Ti co mě znají tak sem spíše nezavítají a kontaktují mě jiným způsobem typu jdeme na jedno? Mám na spoustu věcí svůj vlastní názor, ale patent na rozum opravdu nemám a proto budu rád, když mě kdykoliv kdokoliv opraví. Co člověk to názor a vážím si lidí, kteří si nejen stojí za svým názorem, ale také dokážou uznat chybu. Já myslím, že takový jsem, některé věci mi třeba trvají déle, ale vždy se snažím naslouchat a příjmat rozdílné názory.

Blogerů je v české blogosféře požehnaně a tak jsem si prostě jednoho dne řekl, proč by nemohlo být o jednoho více. Nebudu si dělat velké naděje, že si mě hned přidáte do RSS čtečky, kterou mimochodem nemám ještě zprovozněnou nebo do záložky prohlížeče. Přesto doufám, že se Vám bude u mě líbit a budu rád, když mi napíšete, i třeba jen tak z nudy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *